5. Hans Boon

Hans Boon (1949)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

Hans BOON (Hoorn, 1949)

Hans Boon - Stilleven kopen? Bied vanaf 110!

Hans Boon - Stilleven

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd06-06-2021 om 22:34

Jaartal1982
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst