5. Hans Broekhuijsen

Hans Broekhuijsen (1956)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Hans BROEKHUIJSEN (1959)

Hans Broekhuijsen - Driebenige Gele Gnoom - Acryl op Papier kopen? Bied vanaf 5!

Hans Broekhuijsen - Driebenige Gele Gnoom - Acryl op Papier

Geplaatst doorarui

Eindtijd23-06-2021 om 20:37

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst