5. Hans Flüggen

Hans Flüggen (1875-1942)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Hans FLÜGGEN (München 1875 - München 1942)

Hans Flüggen - Boerderij met Varkens en persoon kopen? Bied vanaf 30!

Hans Flüggen - Boerderij met Varkens en persoon

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Eindtijd21-05-2021 om 22:00

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen11.5 cm x 13.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst