5. Hans Hellingwerf

Hans Hellingwerf (1946)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Hans HELLINGWERF (Amsterdam 1946)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Hans Hellingwerf - gemengde techniek: Johan Cruijff arena, Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!

Hans Hellingwerf - gemengde techniek: Johan Cruijff arena, Amsterdam

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd05-08-2021 om 21:33

Jaartal1995
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Hans Hellingwerf - aquarel | 'Huis aan de rivier' | 1978 (Uniek werk) kopen? Bied vanaf 60!

Hans Hellingwerf - aquarel | 'Huis aan de rivier' | 1978 (Uniek werk)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd13-03-2021 om 21:00

Jaartal1978
TechniekAquarel
Afmetingen36 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd