5. Hans Kersten

Hans Kersten (1956)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Hans KERSTEN (Giessenlanden 1956)

Hans Kersten - Gemengde techniek: Twee tyden - 1980 kopen? Bied vanaf 55!

Hans Kersten - Gemengde techniek: Twee tyden - 1980

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd28-07-2021 om 21:27

Jaartal1980
Afmetingen73 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout