5. Hans Meid

Hans Meid (1883-1957)

4 aangeboden items / 11 verkochte items

Hans MEID (Pforzheim 1883 - Ludwigsburg 1957)

Duits

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Hans Meid - Droge naald ets: Das Bad beim Pavillon kopen? Bied vanaf 85!

Hans Meid - Droge naald ets: Das Bad beim Pavillon

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen51.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hans Meid - Paar, Radierung (unsignierter Probedruck) 1917. kopen? Bied vanaf 60!

Hans Meid - Paar, Radierung (unsignierter Probedruck) 1917.

Geplaatst doortatsetra

VerzendingInternationaal

Hans Meid - Hamburg Winterhude Rondellteich, Radierung von 1922 kopen? Bied vanaf 170!

Hans Meid - Hamburg Winterhude Rondellteich, Radierung von 1922

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal

Hans Meid - Trockene Nadelradierung: Liebespaar am Waldsee kopen? Bied vanaf 85!

Hans Meid - Trockene Nadelradierung: Liebespaar am Waldsee

Geplaatst doorKiewitKunst

VerzendingInternationaal

TechniekEts
Afmetingen47 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst