5. Hans Mutsers

Hans Mutsers (1954)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Hans MUTSERS

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Hans Mutsers - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!

Hans Mutsers - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-07-2021 om 21:27

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Mutsers - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 120!

Hans Mutsers - zonder titel (groot)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-07-2021 om 22:48

Jaartal1989
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst