5. Hans Orlowski

Hans Orlowski (1894-1967)

15 aangeboden items / 31 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Hans ORLOWSKI

Duits

15 aangeboden items van deze kunstenaar
Hans Orlowski - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 65!

Hans Orlowski - Ohne Titel

Geplaatst doorbanji

VerzendingInternationaal

Jaartal1949
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen37 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hans Orlowski - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 55!

Hans Orlowski - Ohne Titel

Geplaatst doorbanji

VerzendingInternationaal

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hans Orlowski - Ohne Titel

Geplaatst doorbanji

VerzendingInternationaal

Jaartal1943
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Orlowski - - XYLON 6 - 1963 - 7 OriginalHolzschnitte - darunter einer 60 x 40 cm + 4 zum PSALTER 1961 kopen? Bied vanaf 59!

Hans Orlowski - - XYLON 6 - 1963 - 7 OriginalHolzschnitte - darunter einer 60 x 40 cm + 4 zum PSALTER 1961

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Hans Orlowski - Ohne Titel, 1961 kopen? Bied vanaf 65!

Hans Orlowski - Ohne Titel, 1961

Geplaatst doorbanji

VerzendingInternationaal

Jaartal1961
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Orlowski - - BÖSE ENGEL - handsignierter OriginalHolzschnitt - Spätwerk des HDK BERLIN Professoren - 1961 kopen? Bied vanaf 85!

Hans Orlowski - - BÖSE ENGEL - handsignierter OriginalHolzschnitt - Spätwerk des HDK BERLIN Professoren - 1961

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Hans Orlowski - MÄNNERKOPF 1947 - handsignierter OriginalHolzschnitt des BERLINers aus OSTPREUßEN & HDK BERLIN Profs kopen? Bied vanaf 65!

Hans Orlowski - MÄNNERKOPF 1947 - handsignierter OriginalHolzschnitt des BERLINers aus OSTPREUßEN & HDK BERLIN Profs

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Hans Orlowski - NIKE & HIRTENKNABE - 1946 - Handsignierter OriginalHolzschnitt (KUNSTPREIS der STADT BERLIN WEST) kopen? Bied vanaf 55!

Hans Orlowski - NIKE & HIRTENKNABE - 1946 - Handsignierter OriginalHolzschnitt (KUNSTPREIS der STADT BERLIN WEST)

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Hans Orlowski - Selbst Porträt kopen? Bied vanaf 85!

Hans Orlowski - Selbst Porträt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorbanji

VerzendingInternationaal

Jaartal1963
TechniekStift
Afmetingen36 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Orlowski - Houtsnede Zonder titel 4 kopen? Bied vanaf 60!

Hans Orlowski - Houtsnede Zonder titel 4

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal1929
TechniekVaria
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
Hans Orlowski - GOTT SEI MIR GNÄDIG - handsignierter OriginalHolzschnitt 1961 - Psalm 51,1 DAVIDs - vorzusingen kopen? Bied vanaf 65!

Hans Orlowski - GOTT SEI MIR GNÄDIG - handsignierter OriginalHolzschnitt 1961 - Psalm 51,1 DAVIDs - vorzusingen

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Hans Orlowski - Werner ECKELT - PORTRAIT 1959 - Handabzug des Fotographen zum 65.Geburtstag des HdK BERLIN-Profs kopen? Bied vanaf 110!

Hans Orlowski - Werner ECKELT - PORTRAIT 1959 - Handabzug des Fotographen zum 65.Geburtstag des HdK BERLIN-Profs

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Hans Orlowski - Hand signierter Original Farb Holzschnitt kopen? Bied vanaf 75!

Hans Orlowski - Hand signierter Original Farb Holzschnitt

Geplaatst doorbanji

VerzendingInternationaal

Jaartal1963
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Orlowski - ICH SEHE DIE HIMMEL, DEINER FINGER WERK, DEN MOND und DIE STERNE Handsignierter OriginalHolzschnitt kopen? Bied vanaf 65!

Hans Orlowski - ICH SEHE DIE HIMMEL, DEINER FINGER WERK, DEN MOND und DIE STERNE Handsignierter OriginalHolzschnitt

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Hans Orlowski - UNHOLD über der STADT - 1946 - Handsignierter OriginalHolzschnitt (KUNSTPREIS d.STADT BERLIN WEST) kopen? Bied vanaf 45!

Hans Orlowski - UNHOLD über der STADT - 1946 - Handsignierter OriginalHolzschnitt (KUNSTPREIS d.STADT BERLIN WEST)

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal