5. Hans Peter Nagtegaal

Hans Peter Nagtegaal (1944)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Hans Peter NAGTEGAAL (Amsterdam 1944)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Hans Peter Nagtegaal - Sepia pentekening, Sinaasappelboom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!

Hans Peter Nagtegaal - Sepia pentekening, Sinaasappelboom - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd01-08-2021 om 19:39

Jaartal1971
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Peter Nagtegaal - Sepia pentekening, Boerenerf - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!

Hans Peter Nagtegaal - Sepia pentekening, Boerenerf - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd01-08-2021 om 19:42

Jaartal1975
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst