5. Hans Potthof

Hans Potthof (1911-2003)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Hans POTTHOF (Zug, Zwiterserland, 1911 - Zug, 2003)

Hans Potthof - Litho kopen? Bied vanaf 150!

Hans Potthof - Litho

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd30-07-2021 om 20:46

TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst