5. Hans Richter

Hans Richter (1888-1976)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Hans RICHTER (1888 - 1976)

Hans Richter - Dymos kopen? Bied vanaf 199!

Hans Richter - Dymos

Geplaatst doorJ_Ess

Eindtijd09-07-2021 om 20:09

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst