5. Hans Rietveld

Hans Rietveld (1942)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Hans Rietveld geboren 1942 leraar geweest aan de Jan van Eyck academie te Maastricht.

Hans Rietveld - collage: NNA Bolina de slang kopen? Bied vanaf 35!

Hans Rietveld - collage: NNA Bolina de slang

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd28-05-2021 om 21:36

TechniekCollage
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst