5. Harald Gruber

Harald Gruber (1950)

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Harald GRUBER (Kirchheimbolanden 1950)

Duits

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Harald Gruber - Ets - 1977 kopen? Bied vanaf 50!

Harald Gruber - Ets - 1977

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Harald Gruber - Ets - 1977

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Harald Gruber - Ets - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst