5. Harrie Eijkemans

Harrie Eijkemans (1954)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Harrie Eijkemans is geboren en getogen in Sint-Oedenrode. Hij woont en werkt in Griendtsveen. Naast beeldend kunstenaar is hij ook muzikant. Hij heeft zich nooit willen vastpinnen op één discipline. Hij is steeds op zoek naar vormen om vat te krijgen op de wereld: schilderijen, foto's, beelden in brons en steen, muziek. Hij is op zoek naar de muziek in de verf, naar het onverklaarbare. De terugkerende thema's zijn: vrouwen, violen, contrabassen en paarden in figuratieve en abstracte vormen.

Harrie Eijkemans - 1954- kopen? Bied vanaf 45!

Harrie Eijkemans - 1954-

Geplaatst doorLaVida

Eindtijd30-07-2021 om 22:28

Afmetingen31 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst