5. Hein Bohlen

Hein Bohlen (1946)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Hein BOHLEN (Oldenburg 1946)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Hein Bohlen - Tasse im Atelier kopen? Bied vanaf 29!

Hein Bohlen - Tasse im Atelier

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hein Bohlen - Kannen kopen? Bied vanaf 90!

Hein Bohlen - Kannen

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1984
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hein Bohlen - Tasse im Atelier kopen? Bied vanaf 160!

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1985
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst