5. Heiner Koch

Heiner Koch (1947)

4 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Heiner KOCH (Mönchengladbach 1947)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Heiner Koch - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!

Heiner Koch - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekGouache
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Heiner Koch - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Heiner Koch - Twee losse litho's op één blad kopen? Bied vanaf 45!

Heiner Koch - Twee losse litho's op één blad

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Heiner Koch - 7 potloodtekeningen en 8 stifttekeningen kopen? Bied vanaf 40!

Heiner Koch - 7 potloodtekeningen en 8 stifttekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1968
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst