5. Heinrich Baudisch

Heinrich Baudisch (1905-1992)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Heinrich BAUDISCH (Stary Harcdorf 1905 - ?? 1992)

Duits

Heinrich Baudisch - Prof. H Baudisch, München - aquarel kopen? Bied vanaf 125!

Heinrich Baudisch - Prof. H Baudisch, München - aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Eindtijd16-06-2021 om 20:56

TechniekAquarel
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst