5. Helen Dora Lempriere

Helen Dora Lempriere (1907-1991)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Helen Dora LEMPRIERE (1907 - 1991)

Helen Dora Lempriere - Litho, titel onbekend kopen? Bied vanaf 25!

Helen Dora Lempriere - Litho, titel onbekend

Geplaatst doorduif

Eindtijd31-07-2021 om 21:31

TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst