5. Helene Delprat

Helene Delprat (1956)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Helene DELPRAT, geboren in 1956, franse kunstenares. Zie ook haar website www.helenedelprat.com

Frans

Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987 kopen? Bied vanaf 160!

Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd12-03-2021 om 22:30

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst