5. Helene Mugot

Helene Mugot (1953)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Hélène MUGOT (Béjaïa, 1953)

Frans

Helene Mugot - La dame au camelia kopen? Bied vanaf 20!

Helene Mugot - La dame au camelia

Geplaatst doorPrivateartcollector

Eindtijd06-07-2021 om 22:35

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst