5. Hendrik Hulk

Hendrik Hulk (1842-1937)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Geboren te Amsterdam in 1842 en overleden te Haarlem in 1937.

Hendrik Hulk - Winters landschap kopen? Bied vanaf 28!

Hendrik Hulk - Winters landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJansonius

Eindtijd25-07-2021 om 20:18

Jaartal1895
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen24 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout