5. Henk Metselaar

Henk Metselaar (1946)

3 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Henk METSELAAR (Limmen 1946)

Winnaar in 1980 van Koninklijke subsidie voor vrije schilderkunst. Woont en werkt in Heemstede/Haarlem.

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Henk Metselaar - Posupio kopen? Bied vanaf 1050!

Henk Metselaar - Posupio

Geplaatst doorJalmere

Jaartal1999
TechniekAcryl
Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Metselaar - De dunne Lijn kopen? Bied vanaf 1150!

Henk Metselaar - De dunne Lijn

Geplaatst doorJalmere

Jaartal2000
TechniekAcryl
Afmetingen84 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Metselaar - Hommage kopen? Bied vanaf 1000!

Henk Metselaar - Hommage

Geplaatst doorJalmere

Jaartal2004
TechniekAcryl
Afmetingen38 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst