5. Henk Rongen

Henk Rongen (1948)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Henk RONGEN (Venray, 1948)

Laatste
kans
Henk Rongen - Kontrast + bijgevoegd drukwerk - beiden handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!

Henk Rongen - Kontrast + bijgevoegd drukwerk - beiden handgesigneerd.

Geplaatst doorSolexico

Eindtijd15-08-2021 om 20:18

Jaartal1976
Afmetingen98 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst