5. Henk van Faassen

Henk van Faassen (1931)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Henk van FAASSEN (Amsterdam 1931)

Henk van Faassen - Map met 4 zeefdrukken: Experimenten '63 kopen? Bied vanaf 65!

Henk van Faassen - Map met 4 zeefdrukken: Experimenten '63

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd05-08-2021 om 21:52

Jaartal1963
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst