5. Henny Gusta van den Berg

Henny Gusta van den Berg (1937)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Henny Gusta van den BERG (Padang, 1837) Wandschilder, tekenaar, textielkunstenaar en vervaardiger van gouaches.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Henny Gusta van den Berg - Onweer in Zuid-Limburg I kopen? Bied vanaf 45!

Henny Gusta van den Berg - Onweer in Zuid-Limburg I

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Eindtijd08-07-2021 om 20:18

Jaartal1983
TechniekComputerprint
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henny Gusta van den Berg - Jura kopen? Bied vanaf 45!

Henny Gusta van den Berg - Jura

Tekening / Aquarel

Eindtijd08-07-2021 om 20:26

Jaartal1985
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst