5. Henri Boisgontier

Henri Boisgontier (1850-1940)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Henri BOISGONTIER (1850-1940)

Frans

Henri Boisgontier - Landelijk tafereel kopen? Bied vanaf 45!

Henri Boisgontier - Landelijk tafereel

Geplaatst doorverve

Eindtijd18-06-2021 om 21:10

Jaartal1900
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen31.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst