5. Henri Childe Pocock

Henri Childe Pocock (1854-1934)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Henry Childe POCOCK (1854-1934)

Henri Childe Pocock - C4900, In het café kopen? Bied vanaf 300!

Henri Childe Pocock - C4900, In het café

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd07-02-2021 om 20:37

Afmetingen26 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst