5. Herbert Jochems

Herbert Jochems (1912-1975)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Herbert JOCHEMS (Den Haag 1912 - Den Haag 1975)

Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd02-08-2021 om 21:39

Afmetingen45 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst