5. Herman Kuijpers

Herman Kuijpers (1954)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Herman Kuijpers (Zwolle, 1954-)

Herman Kuijpers - Stoel kopen? Bied vanaf 95!

Herman Kuijpers - Stoel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorfrederiks

Eindtijd10-04-2021 om 21:20

Jaartal2012
TechniekPotlood
Afmetingen26 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst