5. Hermans Dens

Hermans Dens (1932)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Herman DENS, pseudoniem "Titte" (Herenthout 1932)

Belgisch

Hermans Dens - "Landschap bij een Rivier met Molen" kopen? Bied vanaf 20!

Hermans Dens - "Landschap bij een Rivier met Molen"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGreatGuitars

Eindtijd20-07-2021 om 19:15

Jaartal1960
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen43.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst