5. Hervé Di Rosa

Hervé Di Rosa (1959)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Hervé DI ROSA (Sète 1959)

Frans

Hervé Di Rosa - Tekening op tentoonstelling uitnodiging kopen? Bied vanaf 39!

Hervé Di Rosa - Tekening op tentoonstelling uitnodiging

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd05-08-2021 om 21:42

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst