5. Hugo Vilfred Pedersen

Hugo Vilfred Pedersen (1870-1959)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Hugo Vilfred PEDERSEN (Kopenhagen 1870 - 1959)

Deens

Hugo Vilfred Pedersen - A Mountainous Landscape kopen? Bied vanaf 400!

Hugo Vilfred Pedersen - A Mountainous Landscape

Geplaatst doorDepot_Leerdam

Eindtijd06-06-2021 om 20:23

Afmetingen115 cm x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst