5. Huug Pleysier

Huug Pleysier (1944-2000)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Huug PLEYSIER (Rotterdam 1944 - Groningen 2000)

Huug Pleysier - inkttekening 1995 kopen? Bied vanaf 75!

Huug Pleysier - inkttekening 1995

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMCD

Eindtijd16-03-2021 om 22:40

Jaartal1995
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst