5. Inez Odijk

Inez Odijk (1959)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Inez ODIJK (1959)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Inez Odijk - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Inez Odijk - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd21-05-2021 om 21:18

Jaartal1998
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Inez Odijk - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-07-2021 om 21:29

Jaartal1998
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst