5. Isidoor Opsomer

Isidoor Opsomer (1878-1967)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Geboren te Lier in 1878 en overleden te Antwerpen in 1967.

Belgisch

Isidoor Opsomer - 'Na de jacht' kopen? Bied vanaf 1295!

Isidoor Opsomer - 'Na de jacht'

Geplaatst doortomverbeiren

Eindtijd28-03-2021 om 22:00

Afmetingen130 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst