5. Isis Kischka

Isis Kischka (1908-1974)

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Isis KISCHKA (1908 Parijs - 1974)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Isis Kischka - Der SPRECHER - Handsignierte OriginalLithographie auf ARCHES-Bütten kopen? Bied vanaf 49!

Isis Kischka - Der SPRECHER - Handsignierte OriginalLithographie auf ARCHES-Bütten

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Isis Kischka - Haven Honfleur kopen? Bied vanaf 125!

Isis Kischka - Haven Honfleur

Geplaatst doorcleansilver

Afmetingen33 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Isis Kischka - INDISCHE FRAU in WAFFEN - Handsignierte Druckgraphik auf ARCHES-Bütten des ROMAINVILLE-Überlebenden kopen? Bied vanaf 35!

Isis Kischka - INDISCHE FRAU in WAFFEN - Handsignierte Druckgraphik auf ARCHES-Bütten des ROMAINVILLE-Überlebenden

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal