5. Italo Bolano

Italo Bolano (1936-2020)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Italo BOLANO (Portoferraio, 1936-2020)

Italo Bolano - Expressionistisch havenzicht kopen? Bied vanaf 220!

Italo Bolano - Expressionistisch havenzicht

Geplaatst doorLaVida

Eindtijd06-08-2021 om 21:52

Afmetingen103 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst