5. Ivo Kamphuis

Ivo Kamphuis (1967)

3 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Ivo KAMPHUIS (Enschede 1967) Signeert met IK (+jaartal)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Ivo Kamphuis - Nikkaluokta. 2016 kopen? Bied vanaf 100!

Ivo Kamphuis - Nikkaluokta. 2016

Geplaatst doorIda123

Jaartal2016
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ivo Kamphuis - Alive. 1993 kopen? Bied vanaf 125!

Ivo Kamphuis - Alive. 1993

Geplaatst doorIda123

Jaartal1993
Afmetingen46 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ivo Kamphuis - Duitse dog kopen? Bied vanaf 50!

Ivo Kamphuis - Duitse dog

Geplaatst doorvanPaassen

Jaartal1991
TechniekAcryl
Afmetingen72 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst