5. Izy-Manny

Izy-Manny (1988)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

IZY-MANNY Kunstenaarsduo sinds 1988: Izy Freens en Manny Dassen.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Izy-Manny - Gouache, Amphora. kopen? Bied vanaf 440!

Izy-Manny - Gouache, Amphora.

Geplaatst doorWalter_Beer

Eindtijd02-05-2021 om 21:17

Jaartal1997
TechniekGouache
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Izy-Manny - Gouache, Naakt. kopen? Bied vanaf 440!

Izy-Manny - Gouache, Naakt.

Geplaatst doorWalter_Beer

Eindtijd02-05-2021 om 21:21

Jaartal1997
TechniekGouache
DragerHardboard
IngelijstIngelijst