5. Jaap Eerland

Jaap Eerland (1946)

3 aangeboden items / 4 verkochte items

Jaap EERLAND (Den Haag, 1946)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Jaap Eerland - Annabel maakt het weer kopen? Bied vanaf 30!

Jaap Eerland - Annabel maakt het weer

Geplaatst doormonschau

Jaartal1971
Afmetingen26 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Jaap Eerland - Draai naar rechts kopen? Bied vanaf 75!

Jaap Eerland - Draai naar rechts

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1982
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap Eerland - C5124-8, Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 75!

Jaap Eerland - C5124-8, Vrouw met vogel

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen52.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst