5. Jaap Kraanen

Jaap Kraanen (1903-1973)

1 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Jaap KRAANEN

Schilder, Graficus

Geboren te Rotterdam in 1903, Overleden in Rotterdam in 1973.

Opleiding: Hij was mede oprichter van de ARA-Groep. Woont en werkt in Rotterdam

Na de oorlog heeft Jaap Kraanen de wederopbouw van Rotterdam vastgelegd in zijn kenmerkende stijl. Hij werkte eerst figuratief, maar ging steeds abstracter werken en composities van levendige lijnen en figuren

Exposities en prijzen:

Zijn werk bevindt zich in collecties van Boymans, het Stedelijks Museum Amsterdam, Museum voor Moderne Kunst in Arnhem en het MoMa in New York.

Door: Arthur Brouwers>

Jaap Kraanen - COOLSINGEL IN DE REGEN kopen? Bied vanaf 60!

Jaap Kraanen - COOLSINGEL IN DE REGEN

Geplaatst doorloverendale

Eindtijd17-07-2021 om 10:37

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout