5. Jack Harden

Jack Harden (1935-2002)

7 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Jack HARDEN (Hoensbroek 1935 - Deurne 2002)

7 aangeboden items van deze kunstenaar
Jack Harden - Abstract kopen? Bied vanaf 50!

Jack Harden - Abstract

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1980
Afmetingen122 cm x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jack Harden - subsonische surbordinant kopen? Bied vanaf 150!

Jack Harden - subsonische surbordinant

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1977
Afmetingen76 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jack Harden - Gemengde techniek op board, Gedreven ontdekking - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, Gedreven ontdekking - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1972
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jack Harden - Gemengde techniek op board, Landschap voor Sharon Tate - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, Landschap voor Sharon Tate - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1971
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst

Jack Harden - Gemengde techniek op board, De verplichte non-actieve - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, De verplichte non-actieve - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1972
Afmetingen96 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jack Harden - Gemengde techniek op board, Progessieve produktie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, Progessieve produktie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jack Harden - Gemengde techniek op board, Pelgrims der matigheid - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, Pelgrims der matigheid - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
Afmetingen85 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst