5. Jacob Folkema

Jacob Folkema (1692-1767)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jacoc FOLKEMA (1692-1767)

Jacob Folkema - (1692-1767) kopen? Bied vanaf 15!

Jacob Folkema - (1692-1767)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorJantinus

Eindtijd25-05-2021 om 22:02

Periode< 1800
Afmetingen57 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst