5. Jacob Kuijper

Jacob Kuijper (1919-2007)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jacob KUIJPER (Zuid- en Noordschermer 1919 - Amsterdam 2007)

Jacob Kuijper - Vrouw werkend op het land - aquarel kopen? Bied vanaf 100!

Jacob Kuijper - Vrouw werkend op het land - aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Eindtijd15-04-2021 om 19:13

TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst