5. Jacob Oudes

Jacob Oudes (1858-1921)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Jacob OUDES (Broek op Langedijk 1858 - Amsterdam 1921)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Jacob Oudes - Gouache, Landschap met hooiwagens kopen? Bied vanaf 50!

Jacob Oudes - Gouache, Landschap met hooiwagens

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1902
TechniekGouache
Afmetingen26.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacob Oudes - Koeien in Noord Hollands Landschap met molen - aquarel - ingelijst - 21910 kopen? Bied vanaf 95!

Jacob Oudes - Koeien in Noord Hollands Landschap met molen - aquarel - ingelijst - 21910

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekAquarel
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jacob Oudes - Noord Hollands Landschap kopen? Bied vanaf 90!

Jacob Oudes - Noord Hollands Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPVH

TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst