5. Jacobus Leonardus van der Meide

Jacobus Leonardus van der Meide (1910-2002)

3 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Jacobus Leonardus van der Meide is born on 1910-04-06 in Gouda and died on 2002-04-22 also in Gouda. He was a Dutch painter best known for his urban canvases dominated by the play of light on the water His work was sold internationally so you can find his paintings for sale at auctionhouses in Germany France, UK and USA

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Jacobus Leonardus van der Meide - C1512, Zicht op de Krimpenerwaard richting Berkenwoude kopen? Bied vanaf 300!

Jacobus Leonardus van der Meide - C1512, Zicht op de Krimpenerwaard richting Berkenwoude

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen85 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacobus Leonardus van der Meide - C5053-2, Winterbos met herten in de sneeuw kopen? Bied vanaf 275!

Jacobus Leonardus van der Meide - C5053-2, Winterbos met herten in de sneeuw

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacobus Leonardus van der Meide - Polderlandschap met molen, riet en vliegende wilde eenden kopen? Bied vanaf 250!

Jacobus Leonardus van der Meide - Polderlandschap met molen, riet en vliegende wilde eenden

Geplaatst doorIrmareedijk-2208

Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst