5. Jacques Jeichienus Ottens

Jacques Jeichienus Ottens (1895-1930)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Jacques Jeichienus OTTENS (Bellingwolde 1895 - ?? 1930)

Jacques Jeichienus Ottens - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!

Jacques Jeichienus Ottens - Onbekend

Geplaatst doorEllsas

Eindtijd08-04-2021 om 19:50

Jaartal1922
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen29.3 cm x 22.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst