5. James Ardern Grant

James Ardern Grant (1887-1973)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

James Ardern GRANT (Liverpool 1887 - 1973)

James Ardern Grant - London. (Westminster from the river) kopen? Bied vanaf 45!

James Ardern Grant - London. (Westminster from the river)

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd02-05-2021 om 22:24

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst