5. James Chasan

James Chasan (1952)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

James CHASAN (Trenton 1952)

Amerikaans

James Chasan - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

James Chasan - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-07-2021 om 21:33

Afmetingen59 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst