5. James Miller

James Miller (1893-1987)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

James MILLER (Schotland 1893 -1987)

Schots

James Miller - Cityscape (Spanje) Watercolour/Ink kopen? Bied vanaf 75!

James Miller - Cityscape (Spanje) Watercolour/Ink

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNL

Eindtijd29-05-2021 om 21:51

TechniekAquarel
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst